Nejčastější dotazy pro svatební salon Vivien | Salon VIVIEN pro Vyškov, Brno a Prostějov

Nejčastější dotazy pro svatební salon Vivien


Jak se k Vám mohu dostat?

Od října 2017 probíhá rekonstrukce prostor České spořitelny. Po dobu rekonstrukce i po jejím ukončení bude vchod do Svatebního salonu Vivien od parkoviště u knihovky Karla Dvořáčka z ulice Kostelní.

Platí se u vás záloha na zapůjčení svatebních nebo společenských šatů?

Záloha se u nás platí jakmile se zákazník rozhodne o tom, že si šaty vypůjčí. Záloha je nevratná, tato skutečnost je uvedena na dokladu o zaplacení i objednávce, kterou dostává zákazník k dispozici.

Záloha je nevratná jelikož je spojena s blokací šatů (svatební, společenské, dětské) na daný termín, ve kterém již tyto šaty není možné vypůjčit jinému zájemci.

Výše zálohy závisí na typu šatů, které si zákazník vybere, vždy ale v maximální výši 3000,- Kč za svatební šaty pokud je půjčovné více jak 10000,-Kč, 2000,- Kč za všechny další modely svatebních šatů a 1500,- Kč za šaty společenské. U šatů pro družičky je zálohovou platbou polovina z ceny půjčovného.

Je možné zálohu využít i na nákup zboží, pokud se později rozhodnu, že si daný model šatů půjčovat nebudu?

Uhrazená zálohová platba se vztahuje vždy ke konkrétnímu modelu svatebních, společenských nebo dětských šatů. Zálohovou platbu není možné využít pro nákup jiných služeb nebo zboží.

Kdy si mohu vyzvednout popřípadě vrátit zapůjčené šaty?

Zapůjčené šaty se vyzvedávají den předem a vracení den po události, na kterou si šaty půjčujete. Pokud se jedná o víkendové dny, tak se vyzvedávají v pátek a vracejí v pondělí. Pokud se jedná o státní svátek nebo jiné významné dny vždy záleží na dohodě. Termín je následně uveden ve smlouvě, kterou dostává zákazník k dispozici.

Co se stane když se mi nedopatřením podaří šaty poškodit?

Pokud se Vám podaří šaty poškodit, zaměstnanec svatebního salonu vyhodnotí míru poškození a náročnost opravy a stanoví cenu, kterou uhradíte abychom mohli šaty opravit.

Pokud dojde k nevratnému poškození – šaty nejdou opravit, hradíte celkovou cenu, která je uvedena ve smlouvě o zápůjčce, kterou podepisujete před vlastní zápůjčkou a jeden výtisk máte k dispozici.

Šaty jenom půjčujete nebo si je mohu i zakoupit?

Jednotlivé modely, které jsou k dispozici pro naše zákazníky jsou vyobrazeny na našich webových stránkách. Všechny modely jsou jak k půjčování tak k prodeji. Cena je stanovena dohodou, kde hlavním kritériem je jestli a kolikrát byl jednotlivý model již zapůjčen.

Co když chci šaty ušít na míru?

Šití šatů dle přání zákazníka nezajišťujeme. Pokud se jedná o modely, které máme k dispozici ve svatebním salonu Vivien, je možné je velikostně upravit dle potřeb, popřípadě objednat úplně nový model. Tato objednávka je závazná a zákazník platí polovinu ceny půjčovného pokud se jedná o zápůjčku nebo polovinu ceny šatů, pokud se jedná o koupi dopředu jako zálohovou platbu.

Jak dlouho dopředu bych si měla šaty objednat?

Ve svatebním salonu Vivien máme dostatečný počet modelů, které dokáží pokrýt potřeby našich zákazníků. Záleží jenom na zákazníkovi jak dalece dopředu cítí potřebu mít šaty zajištěné. Máme klienty, kteří objednávají i rok dopředu nebo také 3-4 dny před vlastním svatebním dnem.

Je nutné se na zkoušku šatů objednávat nebo mohu přijít přímo do svatebního salonu?

Našim klientům se věnujeme s maximálním nasazením a volíme osobní přístup aby měl každý klient dostatečný časový prostor pro vlastní rozhodnutí jestli využije našich služeb. I z tohoto důvodu preferujeme objednání na jednotlivé termíny a časy.

K objednání je zatím nutné využít telefonického kontaktu nebo kontaktního formuláře uvedeného na našich stránkách.

Mezi objednáním šatů a konáním svatby jsem otěhotněla je to velký problém?

Pokud se dá model upravit na stávající velikost, tak to problém není, obsluha svatebního salonu to s Vámi vyřeší na místě. Pokud bude nutné volit jiný model tak budeme moci vybírat z dostupných modelů, které budou na daný den k dispozici.

Určitě nezapomeňte na tuto skutečnost zaměstnance svatebního salonu Vivien upozornit abychom mohli v termínu nejpozději 14 dnů před Vašim svatebním dnem naplánovat zkoušku a vše dle potřeby vyřešit s dostatečným předstihem.

V tomto případě uhrazenou zálohu využíváme i na tento náhradní model svatebních šatů.

Můj přítel by potřeboval nový oblek, dokážete mi s tím pomoci?

Ve svatebním salonu Vivien dokážeme obléci jak nevěstu tak i ženicha. Máme k dispozici obleky včetně doplňků, které ženich ke svému svatebnímu dni potřebuje.

Takže dokážeme a budeme rádi pokud se s tímto požadavkem na nás obrátíte.

Mohu platit kartou nebo jenom hotově?

Za veškeré služby nebo zboží, které svatební salon Vivien nabízí je platba hotově.